DAHA FAZLA GELECEK…

Ekonomisi ticaret ve hizmet sektörüne dayanan Kartal, özellikle kentsel dönüşüm projesiyle İstanbul’da yatırım potansiyeli en yüksek bölgeler arasında hızla yükselmesini sürdürüyor… İstanbul’un geleceğe dönük modern yüzünü oluşturuyor…
Çukurova Tower, yatırımcılara birbirinden farklı fırsat kapıları açıyor.

DAHA FAZLA HAYAT

Çukurova Tower, Kartal’ın modern yüzünü temsil ediyor… Sakinlerine düşledikleri ya da özledikleri hayatın daha fazlasını sunuyor.
Çukurova Tower’ın görkemi daha girişinden başlıyor; gelenleri karşılayan lobi,
concierge ve residence hizmetlerinin gerçekleştirildiği birimlerden oluşuyor.

DAHA FAZLA MANZARA

42 m2 stüdyodan 169 m2 3 + 1’e dokuz farklı tipte 238 daire, 36 katta yükselirken daha geniş manzarayı mekânın parçasına dönüştürüyor, geniş caml ar ferahlığı arttırıyor. İç dekorasyonunda en iyi markaların kullanıldığı da ireler, günün her saatinde ışık oyunlarıyla değişen manzarayla birlikte ayrı bir güzelliği yaşıyor.

DAHA FAZLA KEYİF VE PAYLAŞIM

Cafe Lounge – Bar’da sohbetler havuza karşı sürüyor. İsteyen bi lardo ve oyun salonuna geçiyor. Dileyene vizyondaki filmleri seyretmek için s inema salonu da var. Ayrıca toplantı odaları, gerek iş gerekse özel toplantılar için ambiansıyla hayatı güzelleştiriyor.

DAHA FAZLA SPOR

Performans havuzunda yüzmek isteyenler, fitness salonunda ter atmayı tercih edenler, pilates ya da yogayla gevşemeyi sevenler Çukurova Tower’da çok mutlu.
Çok amaçlı spor sahası ise heyecanlı karşılaşmaları bekliyor. Soyunma odaları, duşlar ve sauna spor keyfini tamamlıyor.

DAHA FAZLA AÇIK HAVADA YAŞAMAK

Çukurova Tower’da rekreasyon alanı projenin %90’ını kaplıyor. Üstelik çocuklara özel oyun alanının yanında piknik alanı var. Ağaçlar altındaki ahşap masa ve banklarda günün her saati piknik yaparak, oyun bahçesindeki çocukları sey rederek açık havanın keyfi daha fazla çıkarılıyor; gün nasıl geçiyor, hiç kimse anlamıyor.