İstanbul Ballıca Villaları

Şehrin kalabalığı, trafiği, gürültüsü ve kaosundan sıkıldınız. “Gitmek ya da kalmak” arasından gidip geliyorsunuz. Şimdi gözlerinizi kapatın. Sizin için keyifli bir yolculuk başlıyor.

Kıvrılarak çam ve meşe ağaçlarının arasından ilerleyen yolda aracınızı tüm camlarını açıyorsunuz. Mis gibi çam ve meşe ağaçlarının kokusunu içinize çektikçe havanız değişiyor. Yolun sonunda; dağları, tepeleri, vadileri ve tüm doğal ve mimari güzelliğiyle sizi bir Ballıca karşılıyor. Burası İstanbul’un en doğal
mahallesi Ballıca! Rüya değil, size gerçek bir doğal hayat sunuyor ve Ataşehir’e sadece 30 dakikalık bir mesafede.

Doğanın içerisinde, şehrin kıyısında

Burası İstanbul’un en doğal ve en yüksek hava kalitesine sahip mahallesi, Ballıca!

Ballıca Manzara Villaları, doğanın içindeki muhteşem konumuyla şehir hayatında kopmadan size dingin ve huzurlu bir hayat sunuyor. Ataşehir’e 30, Pendik Marina’ya 20, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 ve Viaport Asya AVM’ye 10 dakika mesafede olup, birçok saygın özel okul, hastane ve üniversitenin yanı başında yer alan bir konumda bulunmaktadır.

Burası İstanbul’un en yüksek hava kalitesine sahip mahallesi,

Ballıca Manzara Villaları, size doğal olduğu kadar konforlu da bir hayat sunuyor. Fonksiyonel ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan iç tasarımı, yerden ısıtma sistemi, kaliteli malzeme seçimi ve titiz işçiliğiyle size doğanın içinde lüks bir yaşam vaat ediyor.

Doğa, evinizin pencerelerini pastoral birer tabloya dönüştürüyor

Ballıca Manzara Villaları; vadi ve geniş tepelere yayılan yemyeşil çam ormanlarına bakan bir konumda hayata geçiyor. Gökyüzünün mavisiyle yeşilin birleştiği panoramik manzaranız, evinizin penceresini ünlü ressamların pastoral tablosuna dönüştürecek güzellikte.

Ballıca Manzara Villaları’nın peyzaj alanı doğanın kendisi

Ballıca Manzara Villaları, muhteşem bir doğada hayata geçiriliyor. Projenin hayata geçtiği alanda bölgenin doğasıyla uyumlu peyzaj tasarımı, size yaşama sevinci verirken, evinizin değerine değer katacak. Üstelik Ballıca Manzara Villaları’nda en özel peyzaj alanı, doğanın kendisi.

Bizimle İletişime Geçiniz

Bizimle iletişime geçerek projemiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Çukurova Gayrimenkul, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum.