Park Life

Hâkim rüzgâr yönüne göre yapılandırılan Park Life’ta tüm giriş – çıkış noktaları ve çevre duvarları 24 saat kapalı devre güvenlik kameralarıyla izleniyor… Her dairenin blok giriş kapılarına bağlı renkli / görüntülü interkom ünitesi bulunuyor. Kapalı ve açık otoparklarda her daireye en az bir araçlık yer ayrılıyor.

Yalıtıma özel bir önemin verildiği Park Life’ta yerleşimin içindeki yollar, araç trafiğine kapalıdır. Peyzajda ise bölgenin karakteristik topografya, iklim bitki düzenine yabancı düşmeyen yerli türler ağırlıklıdır.

Park Life sosyal alanında hem açık, hem de kapalı tesisler yer alıyor… Biri çocuklara ait, iki yüzme havuzu, su kaykayı, kafe ve TV salonu, yürüyüş parkuru, dinlenme alanları bulunmaktadır.

Giriş katında residence’a ait lobby, Park Life sakinlerine özel cep sineması, kreş, Türk hamamı, sauna, buhar odası, spor alanı (fitness center, step, aerobik, plates salonu, yarım basketbol sahası) sağlıklı yaşamın garantisi.

Park Life, Adana’nın yepyeni yaşam merkezinde!

Parklife, Adana’nın yeni çekim merkezi Türkmenbaşı Bulvarı’nın en stratejik noktasında, M1 Tepe Real, Carrefour-SA Metro gibi AVM’lere çok yakın, şehir merkezine 7 dakika mesafede.

Park Life yakın zamanda hayata geçecek olan yeni bulvar, güney ve kuzey Adana arasındaki trafiği rahatlatan çevre düzenli, yaya kaldırımı geniş, değerli bulvar olma özelliğini taşıyor. Havaalanına ulaşım oldukça kısalıyor.

Otoban gişelerine 3 dakika mesafede bulunan siteden Adana Havaalanı 7 dakika, Mersin yolu 5 dakika, M1 Tepe 4 dakika, Adnan Menderes Bulvarı ise sadece 10 dakika mesafededir.